kitap

Terapide Psikolojik Esneklik

Kabul ve Adanmışlık Terapisi

Acı, kaçınılmaz bir gerçek… Bu hayatı yaşarken hiç kimse bize acının olmayacağının garantisini vermedi. Peki o zaman ne yapacağız? Temel amacı Psikolojik Esneklik olan Kabul ve Adanmışlık Terapisi (ACT) içsel ve dışsal deneyimlerimize şimdiki an farklındalığı ile yaklaşmayı öneriyor; değerlerimiz yönünde, dikkatli, açık ve yargısısız olarak…

Dr. İbrahim Bilgen, Türkçede yayımlanan ilk ACT eğitim kitabı olma özelliği taşıyan Kabul ve Adanmışlık Terapisi’nin özünü ve yolunu anlatıyor. İçsel deneyimlerinize, duygu, düşünce ve hislerinize yer açmaya yani “açık olmaya” hazırlanın!

kitap

Benim hayatım hep böyle mi geçecek?

Panik atağın tuzakları ve kurtulma yolları

Bu kitap, sıklıkla panik atak yaşayan kişilere sıkıntılı ama çıkışı kesin olan bu yolculuktan kolayca, yanlışlara kapılmadan ve tuzaklara düşmeden çıkabilmeleri için rehber olabilmesi amacıyla yazılmıştır.

‘Bilişsel Davranışçı Terapi’ düşünceleriniz değiştiğinde duygularınızın, duygularınız değiştiğinde davranışlarınızın, davranışlarınız değiştiğinde karakterinizin, karakteriniz değiştiğinde ise hayat kalitenizin değişeceğini görebileceğiniz bir terapi yöntemidir. Bu kitap, panik atak özelinde hastalığın beyninize oynadığı oyunlara yakalanmadan, yakalansanız bile nasıl doğru bir şekilde kurtulabileceğinizi gösterebilmek için yazılmıştır.

Satın Almak için Tıklayınız Azerbaycan’dan Satın Almak için Tıklayınız